• Banner Hemsida Auktionshuset2
  • Banner Hemsida Auktionshuset5
  • Banner20
  • Banner Hemsida Auktionshuset3

Personal

Robin Holmström | Platschef
Linköping/Norrköping

Katalogisering, inlämning och hemvärdering.
Specialområde: kuriosa, leksaker och ur.
På Gomér & Andersson sedan 2008.
Mail: robin@gomer-andersson.se
Telefon: 013-37 52 11


Rickard Holmström  Linköping

Katalogisering och inlämning.
Specialområde: från barock till smurfar.
På Gomér & Andersson sedan 2001.
Mail: rickard@gomer-andersson.se 
Telefon: 013-37 52 10


Camilla Klingstedt  Linköping

Kundtjänst, katalogisering, inlämning
och värdering.
Specialområde: 1900-talsdesign,
italiensk keramik och vintage.

På Gomér & Andersson sedan 2013.
Mail: camilla@gomer-andersson.se
Telefon: 013-37 52 14


Thomas Holmström  Linköping

Fotografering, katalogisering och inlämning.
Specialområde: smycken och
ädelstenar.
På Gomér & Andersson sedan 2008.
Mail: thomas@gomer-andersson.se
Telefon: 013-37 52 16


Tony Nilsson  Linköping

Hemvärdering, inlämning och transport.
Specialområde: möbler och keramik.
På Gomér & Andersson sedan 2014.
Mail: tony@gomer-andersson.se

Telefon: 013-37 52 12

Simon Lindblad  Linköping

Transport och Logistik.
På Gomér & Andersson sedan 2015.
Mail: simon@gomer-andersson.se
Telefon: 013-37 52 10

Julia webbJulia Komorowska  Linköping

Kundtjänst.
På Gomér & Andersson sedan 2016.
Mail: julia@gomer-andersson.se
Telefon: 013-37 52 29

 

 

 (FOTO SAKNAS)

 

 

 
Hedvig Lönndahl  Linköping

Kundtjänst, katalogisering, inlämning 
och värdering.
På Gomér & Andersson sedan 2019.
Mail: hedvig@gomer-andersson.se
Telefon: 013-37 52 10

Anna Rystadius  Linköping

Ekonomi och administration.
På Gomér & Andersson sedan 2013.
Mail: anna@gomer-andersson.se
Telefon: 013-37 52 28

 

 

 

 

 

 

 


Sofia Hellron – Norrköping

Katalogisering, logistik och kundtjänst.
Specialområde: Guld och smycken.
På Gomér & Andersson sedan 2016.
Mail: sofiah@gomer-andersson.se
Telefon: 011-36 10 00


Tomas Törnvall  Norrköping  

Hemvärdering.
På Gomér & Andersson sedan 2016.
Mail: tomast@gomer-andersson.se
Telefon: 011-36 10 01

 



Jacob Magnusson  Norrköping  

Katalogisering.
På Gomér & Andersson sedan 2016.
Mail: jacob@gomer-andersson.se
Telefon: 011-36 10 00




JohanAbrahamssonWebb
Johan Abrahamsson  Norrköping  

Fotograf.
På Gomér & Andersson sedan 2018.
Mail: johana@gomer-andersson.se
Telefon: 011-36 10 00

 

AndreasKarlssonWebb
Andreas Karlsson  Norrköping 

Logistik och kundtjänst.
På Gomér & Andersson sedan 2017.
Mail: andreask@gomer-andersson.se
Telefon: 011-36 10 00 

BjörnKonnebäckWebb
Björn  Norrköping 

Praktik.
Intresse: gamla möbler och äldre ur.


Sofia Rystadius  Linköping

Föräldraledig.
Ekonomi och administration.
På Gomér & Andersson sedan 2015.
Mail: sofiar@gomer-andersson.se
Telefon: 013-37 52 27

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Följ oss på Instagram!

Kontakta oss