• Banner Hemsida Auktionshuset2
  • Banner Hemsida Auktionshuset5
  • Banner20
  • Banner Hemsida Auktionshuset3

Personal

Robin Holmström | Platschef
Linköping/Norrköping

Katalogisering, inlämning och hemvärdering.
Specialområde: kuriosa, leksaker och ur.
På Gomér & Andersson sedan år 2008.
Mail: robin@gomer-andersson.se
Telefon: 013-37 52 1


Rickard Holmström  Linköping

Katalogisering och inlämning.
Specialområde: från barock till smurfar.
På Gomér & Andersson sedan år 2001
Mail: rickard@gomer-andersson.se 
Telefon: 013-37 52 10


Camilla Klingstedt  Linköping

Kundtjänst, katalogisering, inlämning
och värdering.
Specialområde: 1900-tals design, italiensk keramik och vintage.
På Gomér & Andersson sedan år 2013.
Mail: camilla@gomer-andersson.se
Telefon: 013-37 52 10


Thomas Holmström  Linköping

Fotografering, katalogisering och inlämning.
Specialområde: smycken och
ädelstenar.
På Gomér & Andersson sedan år 2008.
Mail: thomas@gomer-andersson.se
Telefon: 013-37 52 10


Tony Nilsson  Linköping

Hemvärdering, inlämning och transport.
Specialområde: möbler och keramik.
På Gomér & Andersson sedan år 2014.
Mail: tony@gomer-andersson.se
Telefon: 013-37 52 10


Mikael Gunnar  Linköping

Fotografering, logistik och kundtjänst.
På Gomér & Andersson sedan år 2004.
Mail: mikael@gomer-andersson.se
Telefon: 013-37 52 10


Anna Rystadius  Linköping

Fotografering och kundtjänst.
På Gomér & Andersson sedan år 2013.
Mail: anna@gomer-andersson.se
Telefon: 013-37 52 10


Simon Lindblad  Linköping

Logistik och placering.
På Gomér & Andersson sedan år 2015.
Telefon: 013-37 52 10


Sofia Hellron – Norrköping

Katalogisering, logistik och kundtjänst.
Specialområde: Guld och smycken.
På Gomér & Andersson sedan år 2016.
Mail: sofiah@gomer-andersson.se
Telefon: 011-36 10 00


Tomas Törnvall  Norrköping  

Hemvärdering.

På Gomér & Andersson sedan år 2016.
Mail: tomast@gomer-andersson.se
Telefon: 011-36 10 00

 


Jacob Magnusson  Norrköping  

Katalogisering.

På Gomér & Andersson sedan år 2016.
Mail: jacob@gomer-andersson.se
Telefon: 011-36 10 00





Jens Abrahamsson  Norrköping  

Fotografering.

På Gomér & Andersson sedan år 2016.
Mail: jens@gomer-andersson.se
Telefon: 011-36 10 00


Yvonne Fornander  Linköping

Ekonomi, administration och kundtjänst.
På Gomér & Andersson sedan år 1976.
Mail: yvonne@gomer-andersson.se
Telefon: 013-37 52 21


Sofia Rystadius  Linköping

Ekonomi, administration och kundtjänst.
På Gomér & Andersson sedan år 2015.
Mail: sofiar@gomer-andersson.se
Telefon: 013-37 52 10

 

 

 

Följ oss på Instagram!

Kontakta oss